Patikėkite sprendimą profesionalams

įvertinsime poreikį, išrinksime įrangą, sukursime ir įgyvendinsime individualų sprendimą

Platus kokybiško asortimento kainų pasirinkimas

Bendradarbiaujame su keliolika tiekėjų iš viso pasaulio. Prioritetą teikiame laiko patikrintai, profesionalų pripažintai produkcijai. Siekiame klientui užtikrinti geriausią vertės pasiūlymą, todėl pateikiame platų asortimento ir kainų pasirinkimą. Išskirtinai rinkai siūlome ozonatorius ir UVC lempas.

Mūsų produkcija

Optimali investicija į Jūsų komfortą

Kompetencija, individualus sprendimas kiekvienam projektui ir klientui, patirtis ir nestandartinis požiūris, lankstumas ir inovacijų taikymas, atsakomybė ir kokybė – viskas Jums iš vienų rankų.

Plataus profilio sprendimai

„Kondena“ dirba jau 20 metų. Komanda turi patirties įgyvendinant įvairaus profilio ir masto projektus, atrenka ir konsultuoja įsigyjant kokybišką, kliento poreikiaus geriausiai atitinkančią produkciją. Patyrusių inžinierių komanda gali įgyvendinti sudėtingus ir nestandartinius sprendimus – ne tik projektus rengiame, bet ir pačius įrenginius projektuojame.

Nuo restorano iki gamyklos

Mūsų klientai yra pramonės ir logistikos įmonės, nekilnojamojo turto projektų vystytojai, maitinimo ir biudžetinės įstaigos (pvz., ligoninės, muziejai). Komanda turi žinių ir geba lanksčiai prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. Patirtis projektuojant, planuojant darbus, glaudūs ir ilgalaikiai ryšiai su tiekėjais leidžia ne tik parinkti optimalų kokybės ir kainos santykį renkantis produkciją, bet ir užtikrinti savalaikį produkcijos tiekimą.

Nuolat tobulėjanti profesionalų komanda

Esame savo sritį išmanančių, plataus spektro darbo patirtį turinčių inžinierių komanda. Žinias nuolat tobuliname tarptautinėse parodose, tiekėjų ir gamintojų organizuojamuose mokymuose. Daugiau nei dešimtmetį glaudžiai bendradarbiaujame su Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkais diegiant inovatyvius sprendimus ir ruošiant naują specialistų kartą.

Top Kategorijos

lt_LT