Vilniaus paukštynas

Vilniaus paukštynas – šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos sprendinys. Vėdinimo įrenginiai, UVC lempų tiekimas. Prieskonių svėrimo cecho oro valymo sistemos sprendinys, įrangos tiekimas ir instaliavimas.

„KG Group“ Vilniaus paukštynas buvo įrengtas aukščiausias pasaulyje higienos normas atitinkantis žalios mėsos produktų gamybos cechas. Šiame objekte „Kondena“ buvo atsakinga už vėdinimo, oro higienos, kondicionavimo sistemos sprendinius ir jiems reikalingos įrangos tiekimą. Įmonė užsakovui patiekė aukščiausio higieninio išpildymo vėdinimo įrenginius, kuriuose buvo sumontuotos UV-C lempos. Vėdinimo įrenginiai buvo suprojektuoti ir pagaminti specialiai šiam objektui, tad analogų tokiems įrenginiams nėra. Dėl „Kondenos“ komandos pasiūlyto vėdinimo, oro higienos, kondicionavimo sprendinio perteklinė šiluma nuo šaldytuvų yra naudojama tiekiamo oro šildymui (praktiškai nenaudojant šildymo iš katilinės). Toks sprendinys ženkliai sumažina energijos eksploatacijos išlaidas, gamybos savikainą, o ir tausoja gamtą. Itin svarbu tai, kad dėl įgyvendintų vėdinimo, oro higienos ir kondicionavimo sprendinių, šio gamybos cecho pagaminamos produkcijos galiojimo terminas pailgėjo du kartus.
Šiam objektui „Kondena“ tiekė ir šalčio sijas, kurios vėdinant ir vėsinant orą biuro patalpose užtikrina aukščiausią komfortą čia dirbantiems. Kiekvieną užsakymą vertiname keliais pjūviais: koks inžinerinis sprendimas būtų energetiškai efektyviausias įmonės veiklos specifikai, koks yra veiklos procesų automatizavimo poreikis bei kokie sprendimo scenarijai tinkami turimam investicijų biudžetui.

Individualūs sprendimai.
20 metų darbo patirtis.
Patikima produkcija
Plataus profilio projektai.
lt_LT