Kondena rekomenduoja: aria sieninis oro kondicionierius su jonizatoriumi ir WI-FI valdymu

Kondena rekomenduoja: aria sieninis oro kondicionierius su jonizatoriumi ir WI-FI valdymu

Įsibėgėjus vasarai ir karštiems jos orams, namuose norisi gaivos ir užtikrinto komforto. Deja, kaitrios saulės padariniai ne visada džiugina – įkaitęs namų oras vargina, o naktimis sunku užmigti. Tačiau kondicionierius namie gali išspręsti šias, dėl didelio karščio, kylančias problemas o ypač – ARIA sieninis oro kondicionierius, pasižymintis gausybe naudingų funkcionalumų.

STOP alergijos

ARIA sieniniai oro kondicionieriai puikiai pritaikyti patalpoms, kuriuose švariam orui yra teikiama pirmenybė. Šiuose prietaisuose esantys oro jonizatoriai aušinimo/šaldymo metu nuolatos generuoja neigiamus jonus, kurie neutralizuoja neigiamų jonų krūvį – dėl to, visi patalpoje esantys teršalai nukrenta ant grindų paviršiaus ir tokiu būdu sumažina galimų alergijų ar įvairių oro infekcijų riziką. Taip pat jonizatorius užtikrina, jog patalpose esantys kvapai bus neutralizuoti, tad visuomet oras bus gaivus ir švarus.

Temperatūros nustatymas pagal Jūsų norus

Sieninio oro kondicionieriaus funkcionalumai sukurti atliepti Jūsų poreikius. ARIA kondicionieriuose galimas temperatūros nustatymas nuo 16°C iki 30°C

Wi-Fi kontrolė

Pasiekite ARIA oro kondicionierių iš bet kurios vietos! Įdiegtas Wi-Fi valdymas suteikia patogumą nuotoliniu būdu valdyti kondicionierių savo išmaniuoju telefonu. Reikalingas tik kokybiškas interneto ryšys, jog prietaisas reaguotų į Jūsų pasirinktus nustatymus. Modernus, patogus ir greitas sprendimas efektyviam kondicionieriaus naudojimui.

Aukštas energijos vartojimo efektyvumas

Inovatyvus sprendimai – vienas iš esminių ARIA oro kondicionieriaus privalumų, kurio dėka ženkliai sumažintos energijos sąnaudos. Nesvarbu, kokiu režimu veikia prietaisas – tiek šildymo, tiek vėdinimo metu sunaudojamos energijos kiekis yra labai mažas. Kondicionierius pasižymi A++/A+ energijos lygiu.

SMART oro srautas

Išmanus prietaiso mechanizmas užtikrina, jog aušinimo metu oro srautas nukreipiamas į viršų, o šildymo – žemyn. Toks veikimo principas leidžia orą paskirstyti tolygiai po patalpą ir kartu užkerta kelią tiesioginiam oro srautui į vartotoją.

Oro srauto valdymasPagal savo poreikį, lengvai ir greitai valdykite oro srauto sklendes tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ir nustatykite norimą oro srauto kryptį. Šis funkcionalumas pasiekiamas naudojant belaidį valdiklį bei Wi-Fi Intelligent Air programą.

Naujausi straipsniai

Įsibėgėjus vasarai ir karštiems jos orams, namuose norisi gaivos …

Siaučiant koronavirusui ir didėjant sergamumui gripu bei ūminėmis viršutinių …

Per pastaruosius dešimtmečius yra sukaupta daugybė įrodymų, jog žmonių …

Susiję straipsniai

Įsibėgėjus vasarai ir karštiems jos orams, namuose norisi gaivos …

Siaučiant koronavirusui ir didėjant sergamumui gripu bei ūminėmis viršutinių …

Per pastaruosius dešimtmečius yra sukaupta daugybė įrodymų, jog žmonių …

Individualūs sprendimai.
20 metų darbo patirtis.
Patikima produkcija
Plataus profilio projektai.
lt_LT